Покровські кікбоксери стали призерами чемпіонату України

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 08 ноября 2017
  • 0

Наприкінці жовтня у Броварах, в легкоатлетичному манежі «Спартак», відбувся чемпіонат України з кікбоксингу по версії WAKO серед юніорів та юнаків.

У змаганнях взяли участь близько 800 учасників із 24 областей України, які змагалися на чотирьох татамі та двох рингах у розділах: поінт-файтинг, лайт-контакт, кік-лайт, фул-контакт, лоу-кік, К-1, музичні вправи.

Збірна команда Донецької області посіла друге командне місце, виборовши 56 нагород - 22 золоті, 13 срібних та 21 бронзову.

Вагомий внесок у це досягнення внесли спортсмени Покровська. Кікбоксери спортклубу «Боєць» на чолі із тренером-викладачем Романом Незнахіним вибороли п’ять нагород.

Так, у розділі фул-контакт у ваговій категорії 60 кг абсолютним чемпіоном став Костянтин Діденко, який отримав золоту медаль.

Срібну медаль у розділі фул-контакт у ваговій категорії 86 кг у надважкому протистоянні виборов Сергій Плахутін.

У найжорсткішому розділі К-1 Микола Заварзін у ваговій категорії 71 кг посів почесне третє місце. Дві бронзові медалі у розділах кік-лайт та лайт-контакт в абсолютній ваговій категорії +68 кг виборов Олександр Пісарєв.