Микита Воробйов став чемпіоном України з рукопашного бою

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 16 мая
  • 0

З 9 по 13 травня у Києві проходив чемпіонат України з рукопашного бою. У вікових категоріях від 10 до 18 років змагались 720 учасників - переможці та призери чемпіонатів 19 областей України.

Команду Донецької області представляв спортсмен з Покровська Микита Воробйов, який тренується у Артема П'ятихатки на базі фізкультурно-спортивного комплексу «Олімпійський». Він виступав у віковій категорії 12-13 років, і у фінальному поєдинку зустрівся з суперником з Вінниці. Незважаючи на те, що вінничанин першим відкрив рахунок у поєдинку, Микита вдало перевів суперника в партер і здобув перемогу больовим на руку.

Микита Воробйов завоював золоту медаль, став чемпіоном України з рукопашного бою 2018 року.