Золотий дубль футболістів ДЮСШ Покровська

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 30 мая
  • 0

З вересня по травень проходив чемпіонат Донецької області серед команд юнаків 2005 і 2007 років народження. На першому етапі у групі «Б» молодші юнаки Покровської ДЮСШ завоювали друге місце, що надало право грати у фінальних матчах. А юнаки старшої вікової категорії впевнено фінішували на першому місці.

28 травня у Краматорську на чудовому полі в саду Бернадського пройшли фінальні матчі. Першими боротьбу за медалі провели юнаки 2007 року народження. Покровським футболістам протистояв переможець групи «А» - команда «Легіон» з Бахмуту. У першому таймі рахунок відкрив покровчанин Ігор Ткаченко, точно виконавши штрафний, а в другому таймі Тимофій Лагерь поставив переможну крапку. 2:0 - і наші хлопці у фіналі.
У вирішальному матчі їхнім суперником став «Колос» з Костянтинівського району. Про потужність цієї команди говорить те, що за 13 ігор групового етапу та півфінал «Колос» не пропустив жодного м'яча. Фінал вийшов бойовим і наполегливим, але голів команди так і не забили. У серії пенальті героєм став наш голкіпер Артем Кашеваров, який забив перший м’яч, а потім відбив удар противника. Далі впевнено виконали свої спроби і довели серію до перемоги Ігор Ткаченко та Тимофій Лагерь.

Тож юнаки 2007 року народження - чемпіони Донецької області сезону 2017-2018. Склад переможців: воротарі Артем Кашеваров, Данило Олефір, Єгор Ямщінський, польові гравці: Данило Корнієнко, Данило Патрушев, Влад Луганський, Тимофій Лагерь, Устим Сіренко, Влад Пашнюк, Микита Данильченко, Олександр Янов, Ігор Ткаченко, Євген Гусак.

Відразу після церемонії нагородження почалися півфінали у старшій віковій категорії. І покровські юнаки, натхненні перемогою молодших колег, не залишили шансів КДЮСШ «Славхліб» зі Слов'янська. 5:0 - розгромна перемога! М'ячі забивали Артем Рядовий - двічі, Марк Семкович, Ярослав Власов і Рустам Муталієв.

У фіналі нашим гравцям протистояли господарі арени – команда футбольної академії «Авангард» з Краматорська. Але цього дня хлопців з Покровської ДЮСШ було не втримати. Правда, у першому таймі господарів виручали голкіпер і перекладина, але в другому удача була на боці гостей. Данило Дем'янов заробив штрафний, і Марк Семкович гарматним ударом «пробив» голкіпера. А наприкінці матчу той же Дем'янов обіграв трьох захисників, викотив м'яч Артему Рядовому, який і поставив крапку в матчі. 2:0. Так юнаки 2005 року народження повторюють досягнення молодших хлопців та другий рік поспіль стають чемпіонами.

- Це був яскравий і емоційний день, - ділиться враженнями директор ДЮСШ Покровська Ігор Юркін. - На чемпіонат разом з дітьми виїхали і батьки, які забезпечили неймовірну підтримку нашим командам, а всі хлопці просто молодці. Звичайно ж цей успіх - заслуга багатьох людей. Дякую за підтримку наших футболістів начальнику управління сім'ї, молоді та спорту Покровської  міської ради Л.А. Михалку, директору центру «Спорт для всіх» В.О. Щербинці і, звичайно, нашим чудовим тренерам Олегу Юркіну та Костянтину Ткаченку.