Кубок Покровська по футболу: скоро півфінали

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 10 августа
  • 0

30 липня на стадіоні «Юність» пройшли чвертьфінальні ігри на кубок Покровська по футболу.

Інтерес вболівальників викликав футбольний поєдинок між командами «Спорт для всіх» з Покровська і «Добропілля». Покровчани у чемпіонаті програли добропільським футболістам, тому із самого початку активно включилися в атаку і перший тайм закінчили з рахунком 2:0. У другій половині матчу добропільчанин Євген Пилипенко зумів провести м'яч у ворота господарів поля. У відповідь покровські футболісти забили ще два голи, завершивши зустріч з рахунком 4:1. Автори голів: Олексій Король, Валерій Вівденко, Костянтин Ткаченко та Іван Лукашенко.

Інші ігри чвертьфіналу закінчилися з такими результатами:

СК ім. Шведченка (Гірник) - «Моноліт» (Покровськ) - 4:1;

«Динас» (Покровськ) - «Альянс» (Покровськ) - 4:3;

«Легіон» (Добропілля) - ФК Петровського (Межівський район) - 3:2.

Півфінальні матчі розпочнуться о 18.00: 13 серпня на стадіоні «Юність», де зустрінуться команди «Спорт для всіх» та «Легіон», 14 серпня - на стадіоні «Авангард» в Гірнику, де гратимуть футболісти СК ім. Шведченко і «Динас».

Фінальний матч відбудеться 26 серпня на стадіоні «Юність», початок о 15.00.