Пройшли перші півфінали на кубок Покровська з футболу

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 14 августа
  • 0

7 і 8 серпня на стадіоні «Юність» пройшли півфінальні ігри на кубок Покровська з футболу.

У першому матчі зустрілись команди «Динас» і СК ім. Шведченка м. Гірник. Гості почали гру зі швидкісних атак, і вже на третій хвилині Роман Дудник відкрив рахунок. «Динасівці» пішли у глухий захист, не забуваючи про контратаки. В одній з них Микола Мамедов, технічно обігравши двох захисників і воротаря, забиває гол. Другий тайм пройшов у рівній боротьбі, гра закінчилась з рахунком 1:1.

У півфінальній зустрічі команд «Спорт для всіх» з Покровська і «Легіон» з Добропілля рахунок був розгромним - 11:2. У покровчан хет-триком відзначились Дмитро Куропятник і Денис Кочнар, які відправили по три м’яча у ворота суперника. Дубль на рахунку Валерія Вівденка та Костянтина Ткаченка, один гол забив Олександр Переяславський. У «Легіоні» голи забивали Олег Тарадайко і Сергій Поляков.

Хто гратиме 26 серпня у фіналі змагань на кубок Покровська, вирішать матчі-відповіді.