В активі покровських кікбоксерів 11 медалей

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 05 ноября
  • 0

27-28 жовтня у м. Курахове пройшли відкриті змагання на кубок Донецької області з кікбоксингу WAKO серед юніорів, юнаків, дівчат 2000-2011 років народження та дорослих (південна зона). У них взяли участь понад 200 спортсменів з Покровська, Курахового, Новогродівки, Лиману, Краматорська, Слов’янська, Костянтинівки, Бахмута, Торецька, Маріуполя, Авдіївки, Волновахи.

Команда з Покровська на змаганнях виступила дуже вдало. На рахунку наших кікбоксерів три «золоті», чотири «срібні» і чотири «бронзові» медалі. Так, вихованка тренера Володимира Стоволоса (СК «Факел») Ярослава Гуріна посіла у розділі фул-контакт перше місце, лоу-кік – третє. А Владислав Васильченко здобув друге місце у розділі лоу-кік і третє - у фул-контакт.

Перемогу у своїх вікових та вагових категоріях у розділі поінт-файтинг вибороли вихованці тренера Філіпа Тищенка Рустам Хацевич і Артем Літвінов. Ярослав Вітовіч посів третє місце у поінт-файтингу та лайт-контакті.

На другі місця вийшли Богдан Шуматов (лоу-кік), який тренується в СК «Боєць» у Романа Незнахіна, і Олександр Чівенков (кік-лайт, лайт-контакт), котрого в СК «Факел» тренує Роман Шереметьєв.