Бронзовий дубль волейболистів Покровська

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 02 января
  • 0

Міжрегіональний турнір з волейболу «Новорічні зірки» зібрав 23 грудня у спортивному залі ЗОШ № 12 шість команд з Добропілля, Краматорська, Горняка, Дружківки, смт Межова (Дніпропетровська область) та Покровська.

Формат змагань «5+1» - обов’язкова умова однієї дівчини на площадці, вік не обмежений. Ігри почалися о 9.00. І після насиченого дня місця розподілилися наступним чином. Чемпіонами турніру стала команда Краматорська, друге місце – у волейболістів Горняка. Бронзу вибороли господарі - команда Покровська.

Найкращим гравцем турніру визнаний Михайло Личік (Покровськ). Наймолодшою учасницею стала Анастасія Куриленко (Покровськ).

Призери нагороджені кубками, медалями та грамотами, а кращі гравці - подарунками від управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради.

Не менш насиченим було 25 грудня. На базі спортклубу «Металург» пройшла відкрита першість Покровської дитячо-юнацької спортивної школи серед дівчат 2005 року народження та молодше. У змаганнях взяли участь 8 команд з Родинського, Покровська, Тернівки (Дніпропетровська область).

Дівчата цілий день доводили свою майстерність і вміння як суперникам, так і тренерам. У результаті запеклої боротьби титул чемпіону першості завоювала команда м. Родинське (тренери Любов Ляшенко та Микола Ляшенко). Друге місце посіла команда м. Тернівка (тренер Ольга Корсун). Бронза залишилась у господарів - команди селища динасового заводу (тренер Ірина Оберемок).

Найкращими гравцями визнані Анастасія Куриленко, Діана Оніпко, Анастасія Полянська (ЗОШ № 6), Юлія Андрусик (ЗОШ № 2), Жанетта Салтанова (ЗОШ № 8), Катерина Нестерова (ЗОШ № 36). Призери та кращі гравці відкритої першості нагороджені медалями і грамотами.