Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 06 января
  • 0

Вдалим видався тиждень перед Новим роком для вихованців секції вільної боротьби дитячо-юнацької спортивної школи Покровська.

22-23 грудня у місті Малині Житомирської області пройшов Всеукраїнський турнір «Крок до Олімпу» з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005-2006 років народження і молодше. У своїй ваговій категорії ІІ місце виборов вихованець ДЮСШ Покровська Данило Селезньов.

25 грудня у Маріуполі, на базі СК «Азовець», відбувся турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат на призи Діда Мороза та Снігуроньки. У змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст Донецької області.

Вихованці Покровської ДЮСШ, яких тренує Олександр Туяхов, показали хороші результати. Переможцем турніру став Михайло Ткачов. ІІ місце у своїх вагових категоріях посіли Данило Селезньов, Дарина Ярова, Михайло Яровий, Сергій Бєлоус. На ІІІ місце вийшов Кирило Безбородов.