Мы в соцсетях

Юнацька команда Покровської ДЮСШ втретє стала чемпіоном Донецької області з футзалу

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 08 апреля
  • 0

З листопада до кінця березня проходив чемпіонат Донецької області з футзалу серед ДЮСШ та спортивних клубів. 16 команд, у тому числі і з Покровська, змагалися у двох групах у вікових категоріях U-13 (2006-2007) і U-11 (2008-2009). Покровські футболісти у категорії U-13 пройшли груповий етап на одному диханні і, не залишивши суперникам шансів, достроково завоювали перше місце. Перед командою молодших юнаків стояло завдання отримати досвід у такому серйозному турнірі.

Наприкінці березня у Добропіллі, в суперсучасному залі спорткомплексу "Авангард", пройшли фінальні ігри чемпіонату. У першому півфіналі старшої вікової групи футболісти Покровської ДЮСШ зустрілись з командою "Артемсіль" м. Соледар. З перших хвилин наші хлопці заволоділи перевагою і впевнено довели матч до перемоги – 6:0. Покер записав на свій рахунок Данило Дем'янов, дубль у Ігоря Ткаченка.

У другому півфіналі перемогу здобув "Шахтар" з Добропілля.

На груповому етапі команда Покровська здобула у добропільчан дві непрості перемоги – 2:1 і 2:0, тому і в фінальному матчі очікувалася запекла боротьба. Так і вийшло. В середині першого тайму господарі відкрили рахунок, після цього покровські футзалісти перевели гру на половину поля суперника, створювали моменти, але реалізація була не на висоті. І лише за 6 хвилин до кінця матчу, після розіграшу штрафного Устим Сіренко зрівняв рахунок. До фінального свистка ще два забійні моменти були у Данила Дем'янова, але відмінно зіграв голкіпер господарів.

Серія пенальті - це завжди лотерея, це емоції, нерви і, звичайно, удача. По 7 ударів провели команди, перш ніж вирішальний удар завдав капітан покровчан Данило Дем'янов.

Тож третій рік поспіль команда ДЮСШ Покровська завойовує золото у футзальному чемпіонаті Донецької області. У нас ростуть золоті хлопці: воротарі Михайло Підварко, Євген Гайдаш, польові гравці Тимофій Табір, Устим Сіренко, Влад Луганський, Дмитро Ігнатевскій, Євген Кучук, Євген Ребров, Євген Гусак, Кирило Одинцов, Ігор Ткаченко, Данило Дем'янов, Сергій Пшеченко, Ілля Базак. Кращим гравцем чемпіонату був визнаний Устим Сіренко. Без сумніву, важливою складовою такого успіху є професіоналізм, талант тренерів Олега Юркіна і Костянтина Ткаченка.

Команди були нагороджені медалями та отримали по новому комплекту форми.