Кубок міста у фіналі здобули покровські футболісти

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 05 сентября
  • 0

У серпні пройшли щорічні відкриті змагання на кубок Покровська з футболу. 1 вересня на стадіоні «Юність» у фінальному матчі зустрілись лідери турнірної таблиці - команди СК ім. Шведченка з Гірника та ФК «Покровськ».

У кубкових перегонах взяли участь 8 команд з Мирнограда, Добропілля, Гірника і Покровська. Змагання проходили за олімпійською системою, було зіграно 6 ігор. Сьомий, заключний матч був вирішальним, адже на двобій з покровськими футболістами вийшов минулорічний володар кубка Покровська - СК ім. Шведченка. Однак наша команда не спасувала.

Гра була видовищною, багатою на гольові моменти, та перший м’яч у ворота супротивника покровчанам вдалося провести лише на 40-й хвилині першого тайму. Рахунок відкрив нападаючий Денис Кастальский. А вже на 44-й хвилині його одноклубник Євгеній Марков забив ще один гол. У другому таймі дублем відзначився Данило Савчук, який подвоїв рахунок.

Результат фінального матчу - 4:1. Команда ФК «Покровськ» стала володарем кубку, гравці отримали у нагороду грамоти та золоті медалі.

Змагання проходили за підтримки міського центру «Спорт для всіх».