Дзюдоїсти Покровська вдало виступили на чемпіонаті області

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 25 сентября
  • 0

18-20 вересня у м. Миколаївка пройшов чемпіонат Донецької області з дзюдо серед дорослих та молодших вікових груп. 180 учасників зібралися, аби помірятися силами на татамі.

Покровськ гідно представили вихованці тренерів В.В. Суліми, М.Д. Колчина, О.В. Задирана з дитячо-юнацької спортивної школи. У результаті видовищних змагань місця розподілилися наступним чином.

Чемпіонами області у своїх вагових категоріях стали Ілля Москаленко та Денис Капитов.

На друге місце вийшли Костянтин Ушхвані, Іван Коваль, Максим Мосін та Ніка Бражко.

Третє місце у своїй вазі здобули Азарій Кулік, Іван Кулівець, Михайло Витязь, Лев Носаль та Іван Гриньов.

Серед дорослих спортсменів успішно виступили випускники Покровської ДЮСШ Олександр Корявець, котрий піднявся на першу сходинку п’єдесталу, Антон Дугельний, який посів друге місце у своїй ваговій категорії, та Олександр Гуриненко, який вийшов на третє місце.