Мы в соцсетях

Офіційні результати виборів депутатів Покровської районної ради

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 06 ноября
  • 0

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові обраного депутата

Рік народж.

Посада, місце роботи

Назва місцевої організації політичної партії,
від якої обрано депутата

1

Ляшок Ярослав Олександрович

1970

Ректор ДонНТУ

«СЛУГА НАРОДУ»

2

Новіков Сергій Васильович

1959

Нач. відділу фізкульт. та спорту Селидівської міськради

«СЛУГА НАРОДУ»

3

Ключка Юрій В’ячеславович

1984

Директор ТОВ «АДС»

«СЛУГА НАРОДУ»

4

Аржавітіна Нелля Вікторівна

1968

Начальник Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

«СЛУГА НАРОДУ»

5

Черкашина Юлія Олександрівна

1990

Ведуча, ТОВ «ОРБІТА»

«СЛУГА НАРОДУ»

6

Шутько Сергій Леонідович

1973

Заст. головн. лікаря, Покровський ЦПМСД

«СЛУГА НАРОДУ»

7

Тихонова Лілія Тамазівна

1969

Голова Ганнівської с/р

«СЛУГА НАРОДУ»

8

Грицак Руслан Володимирович

1980

Тимчасово не працює

«СЛУГА НАРОДУ»

9

Требушкіна Вікторія Миколаївна

1979

Фізична особа-підприємець

«ЗА МАЙБУТНЄ»

10

Шаповалова Валентина Володимирівна

1976

 Заст. начальника управління соцзахисту Покровської міськради

«ЗА МАЙБУТНЄ»

11

Юрченко Йосип Іванович

1972

ФОП

«ЗА МАЙБУТНЄ»

12

Жук Алевтина В’ячеславівна

1966

Керуюча справами виконкому Покровської міської ради

«ЗА МАЙБУТНЄ»

13

Сахарова Катерина Михайлівна

1954

Заступник директора територіального центру соц. обслуговування обслуговування Покровського р-н

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

14

Євтушенко Любов Анатоліївна

1955

Голова Ясинуватської райради

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

15

Древаль Петро Петрович

1953

Голова Президії ФПУ вугільної промисловості

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

16

Середа Юрій Іванович

1958

Голова Добропільської районної ради

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

17

Антипенко Володимир Вікторович

1972

Директор ТОВ «Перспектива»

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

18

Дорошкевич Тетяна Віталіївна

1962

Директор Світлівського будинку народних традицій

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

19

Якунін Іван Володимирович

1975

Фізична особа-підприємець

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

20

Абрамова Любов Олександрівна

1967

Квартальна міського комітету № 3 м/н «Новатор»

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

21

Листопад Наталія Володимирівна

1961

Голова комітету мікрорайону «Західний»

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

22

Сирота Лариса Геннадіївна

1973

Голова комітету мікрорайону «Молодіжний»

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

23

Шехірєв Володимир Рафаілович

1973

Тимчасово не працює

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

24

Дьоміна Ольга Вікторівна

1983

Спеціаліст 1-ї категорії по роботі з дітьми та молоддю, військово-цивільна адміністрація

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

25

Павленко Любов Василівна

1969

Керуючий справами виконкому Селидівської міської ради

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

26

Борковець Алла Олексіївна

1958

Директор Новогродівської ЗОШ № 9

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

27

Шевченко Олександр Миколайович

1955

Пенсіонер

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

28

Мацько Ганна Олександрівна

1963

Завідувачка КЗ «Покровський районний культурно-дозвіллєвий центр»

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

29

Гресь Олександр Васильович

1970

Учитель, Срібненський НВК

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

30

Матвійчук Інна Федорівна

1985

Різноробоча, ШУ «Покровське»

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

31

Новак Андрій Михайлович

1968

Менеджер, Харківське відділення «ДПЗК України»

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

32

Сажко Сергій Миколайович

1969

Радник генерального директора ТОВ «ДТЕК «Східенерго»

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

33

Костюк Михайло Семенович

1955

Голова Покровської районної ради

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

34

Селіваров Геннадій Борисович

1968

Фізична особа-підприємець

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

35

Кириченко Костянтин Васильович

1978

лікар

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

36

Бескоровайна Ірина Миколаївна

1970

Тимчасово не працює

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

37

Токарев В’ячеслав Леонідович

1968

Фізична особа-підприємець

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

38

Масло Надія Анатоліївна

1958

Заступник голови Покровської районної ради

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

39

Шишко Анатолій Васильович

1961

Пенсіонер

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

40

Добряк Сергій Вікторович

1974

Заст. голови Ясинуватської райдержадміністрації

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

41

Бєлих Роман Валерійович

1980

Директор КП «ЦПМСД»

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

42

Соболєвська Кристина Олексіївна

1984

тимчасово не працює

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

43

Іваньо Наталія Вікторівна

1971

Директор Благодійного фонду «Надія»

«ПОРЯДОК»

44

Бражніков Євген Олегович

1983

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Виконавчий комітет Добропільської міської ради

«ПОРЯДОК»

45

Колосов Володимир Павлович

1962

Заст. ген. директора ТОВ «АГРОФІРМА «АГРОТІС»

«ПОРЯДОК»

46

Кальченко Інна Володимирівна

1967

Начальник відділу освіти Добропільської міської ради

«ПОРЯДОК»

 

47

Дроздова Римма Євгенівна

1976

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мирноградської міської ради

«ПОРЯДОК»

48

Волошин Олександр Миколайович

1980

Директор ТОВ «АГРОФІРМА «АГРОТІС»

«ПОРЯДОК»

49

Моісеєнко Сергій Валерійович

1981

тимчасово не працює

«ПОРЯДОК»

50

Альохіна Тетяна Миколаївна

1980

Начальник відділу соціальних питань ПрАТ «Шахтоуправління Покровське»

«ПОРЯДОК»

51

Розинець Валентина Миколаївна

1962

Секретар Лисівської сільської ради

«ПОРЯДОК»

52

Косов Сергій Олександрович

1966

Лікар, Покровська КЛІЛ

«ПОРЯДОК»

53

Блинов Анатолій Васильович

1950

Завідувач офтальмологічного відділення, Покровська КЛІЛ

«ПОРЯДОК»

54

Біленко Ольга Вікторівна

1961

 Гришинський сільський голова

«ПОРЯДОК»

 
Автор:
 Pokrovsk.City
Комментарии:

Выбор редакции

Последние новости