Мы в соцсетях

Офіційні результати виборів у Гродівській ОТГ

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 11 ноября
  • 0

                                   Перші вибори депутатів, сільських, селищних,

                                              міських голів 25 жовтня 2020 року

                             Гродівська селищна територіальна виборча комісія

                                         Покровського району Донецької області

1. Відповідно до протоколу Гродівської селищної територіальної виборчої комісії Покровського району Донецької області «Про результати голосування з виборів Гродівського селищного голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі» від 6 листопада 2020 року найбільшу кількість голосів виборців у єдиному одномандатному виборчому окрузі набрав кандидат на посаду Гродівського селищного голови, висунутий Донецькою обласною організацією політичної партії «Слуга народу»:

                  Руденко Володимир Васильович – 1600 голосів (56,36%).


2. Відповідно до протоколів Гродівської селищної територіальної виборчої комісії Покровського району Донецької області «Про результати голосування з виборів депутатів Гродівської селищної ради у багатомандатних виборчих округах» від 6 листопада 2020 року найбільшу кількість голосів виборців у багатомандатних виборчих округах набрали кандидати в депутати:

Багатомандатний виборчий округ № 1

Руденко Людмила Петрівна – 285 голосів (Донецька обласна організація політичної партії «Слуга народу»);

Моргун Леонід Леонідович – 64 голоси (Донецька обласна організація політичної партії «Слуга народу»);

Ільницький-Кольганович Володимир Миколайович – 61 голос (Донецька обласна організація політичної партії «Слуга народу»);

Недошитко Марина Петрівна – 59 голосів (Донецька обласна організація політичної партії «Слуга народу»).

Багатоманданий виборчий округ № 2

Червінчак Оксана Миколаївна – 112 голосів (Донецька обласна організація політичної партії «Слуга народу»);

Туктаєва Тетяна Іванівна – 89 голосів (Донецька обласна організація політичної партії «Слуга народу»);

Ярош Микола Олегович – 80 голосів (Донецька обласна організація політичної партії «Слуга народу»).

Багатомандатний виборчий округ № 3

Штанько Дмитро Миколайович – 62 голоси (самовисуванець);

Стародубцева Олександра Євгенівна – 58 голосів (Донецька обласна організація політичної партії «Слуга народу»);

Федотов Сергій Вікторович – 50 голосів (Донецька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – за життя»);

Черкасова Юлія Миколаївна – 47 голосів (Донецька обласна організація політичної партії «Слуга народу»).

Багатомандатний виборчий округ № 4

Трубіна Людмила Олександрівна – 136 голосів (Донецька обласна організація політичної партії «Слуга народу»);

Кукуруза Сергій Олександрович – 57 голосів (Донецька обласна організація політичної партії «Слуга народу»);

Юрін Валерій Вікторович – 40 голосів (Донецька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – за життя»).

Багатомандатний виборчий округ № 5

Сердюк Роман Іванович – 112 голосів (Донецька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – за життя»);

Сердюк Олександр Володимирович – 63 голоси (Донецька обласна організація політичної партії «Слуга народу»);

Сердюк Алла Василівна – 60 голосів (Донецька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – за життя»).

Багатомандатний виборчий округ № 6

Куліш Володимир Іванович – 113 голосів (Донецька обласна організація політичної партії «Слуга народу»);

Сіренко Валентина Валентинівна – 53 голоси (самовисуванка).

Багатомандатний виборчий округ № 7

Ільїна Лариса Петрівна – 179 голосів (самовисуванка);

Коноваленко Тетяна Дмитрівна – 128 голосів (Донецька обласна організація політичної партії «Слуга народу»).

Свіріпа Олена Петрівна – 55 голосів (Донецька обласна організація політичної партії «Слуга народу»).

Автор:
 Pokrovsk.City
Комментарии:

Выбор редакции

Последние новости